Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
Den CMTB1-63 Miniatur-Sichtschutzschalter kann den Apparat viru Kuerzschluss an Iwwerlaaschtung schützen, hie kann och fir en onregelméissegen Transfer an Ëmwandlung vum Stroumnetz benotzt ginn. Den MCB ass strukturell fortgeschratt, leeschtungszouverlässeg, héich Ausschaltkapazitéit, elegant ausgesinn etc. D'Schuel an d'Deeler si aus Materialien hiergestallt, déi schlagfest a staark flammhemmend Eegeschafte bidden.
| Produktnumm | MCB Miniatur-Sichtautomat |
| Modell Nr. | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 3P |
| Nennspannung Ue (V) | 400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Faarf | Wäiss + rout |
| Déngscht | OEM & ODM |
Kurv
Polen
Virdeel
1. Mat klenger a kompakter Gréisst, einfach ze installéieren
2. Feature vu Kuerzstroum, Iwwerbelaaschtung, héijer Brisskapazitéit
3. kënnen zouverléissege Schutz géint elektresch Feeler ubidden, a gi getest fir international Sécherheetsnormen ze erfëllen.
Applikatioun
D'MCB-Produkter gi wäit verbreet am Gebai, am Wunnhaus, an an der Industrie an an der Iwwerdroung vun elektrescher Energie benotzt.
Anerer
Verpackung
4 Stéck pro bannenzeger Këscht, 60 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland Maart.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













