Mutai CMTB1-63 4P C-Kurve Mcb Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
De Miniatur-Sichtschutzschalter CMTB1-63 bitt Schutz géint Kuerzschlëss an Iwwerlaaschtungen a kann och fir onreegelméisseg Ëmstellungen an Ëmstellungen am Stroumnetz benotzt ginn. Mat sengem fortgeschrattene Strukturdesign, zouverléisseger Leeschtung, héijer Ausschaltkapazitéit an engem elegante Look ass den Automat e Produkt vun héchster Qualitéit. Seng Schuel an Deeler si aus Materialien mat staarker Schlagfestigkeit a flammhemmend Eegeschafte gemaach.
| Produktnumm | MCB |
| Modell Nr. | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 4P |
| Nennspannung Ue (V) | 400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | C |
| Faarf | Wäiss + rout |
| Déngscht | OEM & ODM |
Kurv
Polen
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Schéint Design an einfach ze installéieren
Applikatioun
Den MCB gëtt wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen, Stroumiwwerdroung ... etc. benotzt.
Anerer
Verpackung
3 Stéck pro bannenzeger Këscht, 60 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 22*8,2*8 cm
Haaptmaart
Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland Maart ... etc
Froen a Äntwerten
D'MCB sinn duerch international Zertifikater wéi CCC, CE a CB zertifizéiert a gi vun ISO 9001- an ISO 14001-Managementsystemzertifikater ënnerstëtzt.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













