MUTAI CMTB1LE-63 4P Feelerstroum bedéngte Schutzschalter RCBO
Produktdetailer
De CMTB1LE-63 Fehlstroum-bedriwwene Schutzschalter kann Leit a Stroum virun elektresche Schock, Kuerzschluss a Iwwerlaaschtungsfehler schützen. Den RCBO gëtt haaptsächlech a Geschäfts- a Wunngebaier benotzt,
Et entsprécht der Norm vun IEC61009-1.
| Produktnumm | Reschtstroumbedriwwenen Circuit Breaker |
| Modell Nr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 4P |
| Nennspannung Ue (V) | 400V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | C oder D |
| Bewäerte Reschtbetriebsstroum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurv
Ëmfang an Installatiounsdimensioun (mm)
Virdeel
1. Schutz géint Kuerzschlussstroum an Iwwerlaaschtungsstroum
2. Schutz géint elektresch Schocken: E Feelerstroum-Sicherungsschalter erkennt an ënnerbrécht elektresch Feeler, déi duerch Stroumleckage an de Buedem verursaacht ginn, wouduerch elektresch Schocken an Elektroschock verhënnert ginn.
3. Schnell Reaktiounszäit: Dës Sicherungsautomaten sinn esou konzipéiert, datt se séier ausléisen, dacks bannent engem Brochdeel vun enger Sekonn, wann en elektresche Feeler festgestallt gëtt.
Polen
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Anerer
Verpackung
1 Stéck pro bannenzeger Këscht, 20 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
MUTAI Electric leet besonnesche Schwéierpunkt op d'Betreiung vu Mäert am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika a Russland... etc.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












