MUTAI CMTB1LE-63 3P Feelerstroum bedéngte Schutzschalter RCBO
Produktdetailer
E Feelerstroum-Sicherungsschalter mat Iwwerstroumschutz (RCBO) ass eng elektresch Sécherheetsvorrichtung, déi d'Funktioune vun engem Feelerstroum-Schalter (RCD) an engem Miniatur-Sicherungsschalter (MCB) an enger eenzeger Eenheet kombinéiert.
De CMTB1LE-63 Fehlstroum-Sichtautomat kann Leit a Stroum virun elektresche Schock, Kuerzschluss a Iwwerlaaschtungsfehler schützen. Den RCBO gëtt haaptsächlech a Geschäfts- a Wunngebaier benotzt. Hie entsprécht der Norm IEC61009-1.
| Produktnumm | RCBO Reschtstroum bedéngte Schutzschalter |
| Modell Nr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 3P |
| Nennspannung Ue (V) | 400V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Bewäerte Reschtbetriebsstroum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurv
Ëmfang an Installatiounsdimensioun (mm)
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum, Iwwerlaaschtungsstroum a Äerdlecksschutz
2. Einfach ze installéieren: RCBOe si typescherweis kompakt an einfach ze installéieren, wouduerch se ideal fir d'Benotzung a klenge Raim oder enge Beräicher sinn.
Polen
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Anerer
Verpackung
2 Stéck pro bannenzeger Këscht, 40 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
MUTAI Electric konzentréiert sech op de Maart am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika a Russland.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













