MUTAI CMTB1LE-63 2P Feelerstroumbedriwwenen Sicherungsschalter RCBO
Produktdetailer
Den RCBO schützt géint d'Gefore vun elektresche Schock a Brand, déi duerch Äerdfehler an Iwwerstroum verursaacht ginn. Hie erkennt a stoppt Stroumlecke beim Buedem, allgemeng bekannt als Reschtstréim, déi duerch defekt Verkabelung, beschiedegt Isolatioun oder defekt elektresch Ausrüstung entstoe kënnen. Zousätzlech schützt en och géint Iwwerstroum, déi duerch Kuerzschlëss oder iwwerlaaschte Stroumkreesser verursaacht kënne ginn.
RCBOs ginn dacks a Wunn- a Geschäftsgebaier, souwéi an industriellen Uwendungen, benotzt. Si si besonnesch nëtzlech a Situatiounen, wou en individuellen Schutz vum Stroumkrees erfuerderlech ass, wéi a Kichen, Buedzëmmeren an anere Beräicher, wou elektresch Ausrüstung a Kontakt mat Waasser kënnt.
| Produktnumm | RCBO Reschtstroum bedéngte Schutzschalter |
| Modell Nr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 2P |
| Nennspannung Ue (V) | 230V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Bewäerte Reschtbetriebsstroum In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurv
Ëmfang an Installatiounsdimensioun (mm)
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Schutz vum Äerdlecksschutz
Polen
Applikatioun
Den MCB gëtt wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen, an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Anerer
Verpackung
3 Stéck pro bannenzeger Këscht, 60 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland Maart ... etc
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












