CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A Automatesch Automatikschalter (MSI)
Produktdetailer
Den CMTB1-63 Miniatur-Sichtschalter huet eng Kuerzschluss- a Iwwerlaaschtungsschutzfunktioun a kann och als onregelméissegen Transfer an Ëmwandlung vum Stroumnetz benotzt ginn. Den MCB huet Eegeschafte vun enger fortgeschrattener Struktur, zouverléisseger Leeschtung, héijer Schaltkapazitéit, engem elegante Look etc. D'Schuel an d'Deeler si aus engem Material mat Schlagfestigkeit a staarker Flammhemmendheet gemaach.
| Produktnumm | MCB |
| Modell Nr. | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1-63A |
| Polen | 1P |
| Nennspannung Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | C-Typ oder D-Typ |
| Faarf | Wäiss |
| Déngscht | OEM an ODM |
Kurv
Polen
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Schéint Design an einfach ze installéieren
Applikatioun
MCB Miniatur-Sichtschalter ginn extensiv a Gebaier, Wunnengen, Industrieanwendungen, Stroumiwwerdroung ... etc. benotzt.
Anerer
Verpackung
12 Stéck pro bannenzeger Këscht, 240 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland Maart ... etc
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













