Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
Den CMTB1-63 Miniatur-Sichtschutzschalter bitt Schutz géint Kuerzschlëss an Iwwerlaaschtungen a kann och fir onreegelméisseg Ëmstellungen an Ëmstellungen am Stroumnetz benotzt ginn. Den Automat huet en fortgeschrattene Strukturdesign, zouverlässeg Leeschtung, héich Schaltkapazitéit an en elegant Ausgesinn. Seng Schuel a seng Deeler si aus Materialien mat staarker Schlagfestigkeit a flammhemmend Eegeschafte gemaach.
Den Automat ass entwéckelt fir den IEC/EN60898-1 Standarden ze erfëllen a kann a 50/60Hz Wiesselstroumsystemer mat Spannungswäerter vun 230V/240V/400V/415V benotzt ginn. En huet e maximalen Nennstroum vu 63A an ass gëeegent fir Uwendungen, déi Stréim ënner dëser Limit erfuerderen.
| Produktnumm | MCB |
| Modell Nr. | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1A-63A |
| Polen | 2P |
| Nennspannung Ue (V) | 400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 3000A/4500A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | C |
| Faarf | Wäiss |
| Déngscht | OEM an ODM |
Kurv
Polen
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Schéint Design an einfach ze installéieren
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Anerer
Verpackung
6 Stéck pro bannenzeger Këscht, 120 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Haaptmaart
Eis Haaptmäert sinn a Regiounen wéi dem Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland ... etc.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













