CMTB1-63H 4P Mcb Miniatur-Sichtautomat mat héijer Ausschaltkapazitéit
Produktdetailer
De CMTB1-63 Miniatur-Sichtschutzschalter kann de Stroum viru Kuerzschluss an Iwwerlaaschtung schützen, a kann och als onregelméissegen Transfer an Ëmwandlung vum Stroumnetz benotzt ginn. De Miniatur-Sichtschutzschalter ass e wesentleche Bestanddeel vun all elektresche System, deen zouverléissege Schutz géint elektresch Gefore bitt an de sécheren an effiziente Betrib vun elektresche Schaltkreesser an Apparater garantéiert.
| Produktnumm | Miniatur-Sichtautomat MCB |
| Modell Nr. | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 4P |
| Nennspannung Ue (V) | 400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Faarf | wäiss a gro |
| Déngscht | OEM & ODM |
Polen
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Héich Briechkapazitéit
4. Schéint Design an einfach ze installéieren
Anerer
Verpackung
3 Stéck pro bannenzeger Këscht, 60 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mutai ass mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater qualifizéiert, an d'Produkter hunn CCC, CE, CB ... etc. Zertifikater.
Haaptmaart
D'Produkter gi vu Clienten begréisst, besonnesch am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland.
1. Haaptprodukter: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... etc.
2. Ofgeschlossene industrielle Kette vun der Komponenteproduktioun bis zur kompletter Produktmontage, Tester a Routinekontroll.
3. Mat ISO 9001, ISO14001 Managementsystem Zertifikater, sinn d'Produkter duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
4. Professionellt technescht Team, kann OEM- an ODM-Service ubidden, kann kompetitive Präisser liwweren.
5. Schnell Liwwerzäit a gudden After-Sales-Service.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













