MUTAI CMTB1-63H 3P Mini-MCB Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
D'Miniature-Sichtautomaten aus der Serie CMTB1-63 hunn d'Funktioun vum Kuerzschluss- a Iwwerlaaschtungsschutz. D'Sichtautomaten kënnen als onregelméissegen Transfer an Ëmwandlung vum Stroumnetz benotzt ginn. D'Machine-Sichtautomaten bidden eng zouverlässeg a kosteneffektiv Léisung fir elektresch Circuiten an Ausrüstung viru Schied duerch Feeler ze schützen, an hir kompakt Gréisst an einfach Benotzung maachen se zu enger idealer Wiel fir eng breet Palette vun Uwendungen.
| Produktnumm | Miniatur-Sichtautomat |
| Modell Nr. | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 3P |
| Nennspannung Ue (V) | 400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Faarf | Wäiss + rout |
| Déngscht | OEM & ODM |
Polen
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Virdeel
1. Kompakt Gréisst: Automatesch Sicherungsautomaten (MCBs) si relativ kleng am Verglach mat traditionelle Sicherungsautomaten, wat se ideal fir den Asaz a begrenzte Raim mécht.
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum an Iwwerlaaschtungsstroum
3. Héich Ausschaltkapazitéit: Automatesch Kontrollheizungen (MCBs) kënnen héich Feelerstréim ënnerbriechen an doduerch de Stroumkrees an déi ugeschloss Ausrüstung viru Schued schützen.
4. Thermeschen a magnesche Schutz: Automatesch Kontrollschalter benotzen eng Kombinatioun aus thermeschen a magnesche Schutz fir e verlässlechen a schnelle Schalten am Fall vun Iwwerlaaschtungen, Kuerzschlëss oder Äerdfehler ze garantéieren.
Anerer
Verpackung
4 Stéck pro bannenzeger Këscht, 80 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater, sinn d'Produkter duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
Haaptmaart
D'Produkt gëtt vu Clienten aus dem Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland begréisst.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













