MUTAI CMTB1-63H 1P Mini-MCB Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
Den CMTB1-63 Miniatur-Sichtschutz kann den Apparat viru Kuerzschluss- a Iwwerlaaschtungsschutz schützen, a kann och als onregelméissegen Transfer an Ëmwandlung vum Stroumnetz benotzt ginn. Den MCB ass strukturell fortgeschratt, leeschtungsfäeg, héich Ausschaltkapazitéit, elegant ausgesinn etc. D'Schuel an d'Deeler si aus engem Material mat Schlagfestigkeit a staarker flammhemmender Eegeschaft gemaach.
D'Maschinneverwalterungsschalter sinn a Single-, Double- an Three-Pole-Konfiguratioune verfügbar, woubäi all Pol fäeg ass eng separat Circuit ze schützen.
| Produktnumm | MCB Miniatur-Sichtautomat |
| Modell Nr. | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Zertifikat | CE |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 1P |
| Nennspannung Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Bewäertungsfrequenz | Wiesselstroum 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Nennimpulsspannung Uimp | 4000V |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+40℃ |
| Aart vun der direkter Fräisetzung | CD |
| Faarf | Wäiss + gro |
| Déngscht | OEM & ODM |
Polen
Applikatioun
D'MCB Miniatur-Sichtautomaten si professionell a gi wäit verbreet a Gebaier, Wunnengen, Industrieapplikatiounen an der Stroumiwwerdroung benotzt.
Virdeel
1. Schutz géint Kuerzschlussstroum an Iwwerlaaschtungsstroum
2. Héich Briechungskapazitéit a séier Ausléisung
3. Kompakt Gréisst: Automatesch Kontrollschalter (MCBs) si kleng a kompakt entwéckelt, sou datt se einfach ze installéieren an an elektresch Tafelen a Verdeelerbretter ze passen sinn.
Anerer
Verpackung
12 Stéck pro bannenzeger Këscht, 240 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater, sinn d'Produkter duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
Haaptmaart
Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika, Russland ... etc.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












