CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniatur-Sichtschutzschalter fir Solar-PV
Produktdetailer
D'CMTB1-63 DC MCB Miniatur-Sicherungsautomaten hunn d'Funktioun, elektresch Apparater an aner Belaaschtungsausrüstung virun Iwwerbelaaschtung a Kuerzschlussproblemer ze schützen, a kënnen och d'Sécherheet vum Circuit schützen. Déi meescht DC-MCBen benotzen e puer Gläichstroumsystemer wéi nei Energie, Solar-PV, etc. D'Spannungszoustänn vun DC-MCBen leien allgemeng tëscht DC 12V an 1000V, an den Nennstroum ka bis zu 63A erreechen.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nennstroum An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polen | 1P |
| Nennspannung Ue (V) | 250V |
| Bewäertungsfrequenz | 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurventyp | C |
| Verschmotzungsgrad | 3 |
| Héicht | ≤ 2000m |
| Maximal Verkabelungskapazitéit | 25 m² |
| Installatioun | 35mm DIN-Schinn |
| Typ vun der Linn déi aginn | Uewen |
Virdeel
1. Schützt den Apparat viru Kuerzschlussstroum an Iwwerlaaschtungsstroum.
2. Kompakt Gréisst: DC-Maschinneverdeeler (MCBs) si kompakt a platzspuerend entwéckelt, wouduerch se ideal fir d'Benotzung a klenge elektresche Paneelen an Ausrüstung sinn.
3. Einfach Installatioun: DC-Maschinneverdeeler (MCBs) si fir eng einfach Installatioun entwéckelt a kënnen op DIN-Schinnen oder direkt op engem Panel montéiert ginn.
Polen
Applikatioun
De DC MCB Miniatur-Sichtschalter gëtt wäit verbreet a verschiddene Gläichstroumsystemer wéi nei Energie, Solar-PV, etc. benotzt.
Anerer
Verpackung
12 Stéck pro bannenzeger Këscht, 240 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater, an d'Produkter sinn duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
Haaptmaart
MUTAI Electric konzentréiert sech op de Maart am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika a Russland.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









