CMTB1-63DC 4P DC Solar-MCB Miniatur-Sichtautomat
Produktdetailer
De CMTB1-63 DC MCB Miniatur-Automatikschalter kann elektresch Apparater an aner Belaaschtungsausrüstung virun Iwwerbelaaschtung a Kuerzschlussproblemer schützen, an d'Sécherheet vum Circuit schützen. Déi meescht DC-Automatikschalter benotzen e puer Gläichstroumsystemer wéi nei Energie, Solar-PV, etc. D'Spannungszoustänn vun engem DC-Automatikschalter leien allgemeng tëscht 12V an 1000V DC, an den Nennstroum ka bis zu 63A erreechen.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nennstroum An (A) | 1A - 63A |
| Polen | 4P |
| Nennspannung Ue (V) | 1000V |
| Bewäertungsfrequenz | 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurventyp | C |
| Verschmotzungsgrad | 3 |
| Héicht | ≤ 2000m |
| Maximal Verkabelungskapazitéit | 25 m² |
| Installatioun | 35mm DIN-Schinn |
| Typ vun der Linn déi aginn | Uewen |
Virdeel
1. Schutz vu Schaltkreesser géint Kuerzschlussstroum
2. Schutz vu Schaltkreesser géint Iwwerlaaschtungsstroum
3. Héich Briechkapazitéit
4. Schéint Design an einfach ze installéieren
Polen
Applikatioun
D'DC MCB Miniatur-Sicherungsschalter MCB gi wäit verbreet a verschiddene Gläichstroumsystemer wéi nei Energie, Solar-PV, etc. benotzt.
Anerer
Verpackung
3 Stéck pro bannenzeger Këscht, 60 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater, sinn d'Produkter duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
Haaptmaart
MUTAI Electric konzentréiert sech op de Maart am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika a Russland.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








