CMTB1-63DC 3P DC Solar-MCB Miniatur-Sichtschutzschalter
Produktdetailer
D'CMTB1-63 DC MCB Miniatur-Sichtautomaten sinn a verschiddene Gréissten a Bewäertungen verfügbar a kënne an enger breeder Palette vun Uwendungen agesat ginn, dorënner Solarenergieanlagen, Batterie-Backup-Systemer, Marine- an Autossystemer, an Industriemaschinnen.
D'Spannungszoustänn vun engem DC-Maschinnverdeeler leien allgemeng tëscht DC 12V an 1000V, an de Bewäertungsstroum kann bis zu 63A erreechen.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nennstroum An (A) | 1A-63A |
| Polen | 3 |
| Nennspannung Ue (V) | 750V |
| Bewäertungsfrequenz | 50/60Hz |
| Bewäert Kuerzschlusskapazitéit Icn | 6000A |
| Ëmgéigungstemperatur | -20℃~+70℃ |
| Kurventyp | C |
| Verschmotzungsgrad | 3 |
| Héicht | ≤ 2000m |
| Maximal Verkabelungskapazitéit | 25 m² |
| Installatioun | 35mm DIN-Schinn |
| Typ vun der Linn déi aginn | Uewen |
Virdeel
1. Schutz géint Iwwerbelaaschtung a Kuerzschluss
2. Ausléisungseigenschaften: Gläichstroum-Maschinnen (MCBs) hunn eng aner Ausléisungseigenschaft am Verglach zu Wiesselstroum-Maschinnen wéinst der anerer Natur vun der Gläichstroumspannung.
3. Spannungsbewäertung: Gläichstroum-Maschinnen (MCBs) hunn eng speziell fir Gläichstroum-Schaltkreesser geduecht Spannungsbewäertung, déi typescherweis tëscht 12V an 1000V Gläichstroum läit.
4. Liichtbogenënnerbriechung: Gläichstroumsautomaten (MCBs) sinn entwéckelt fir Gläichstroumbogen z'ënnerbriechen, déi sech anescht verhalen wéi Wiesselstroumbogen.
Polen
Applikatioun
D'DC MCB Miniatur-Sichtschalter gi wäit verbreet a verschiddene Gläichstroumsystemer benotzt, wéi z. B. an neien Energiequellen, Solar-PV-Systemer, Kraaftwierker an industriellen Ariichtungen ... etc.
Anerer
Verpackung
4 Stéck pro bannenzeger Këscht, 80 Stéck pro baussenzeger Këscht.
Dimensiounen pro äusseren Këscht: 41*21,5*41,5 cm
Froen a Äntwerten
Mat ISO 9001, ISO 14001 Managementsystem Zertifikater, sinn d'Produkter duerch international Zertifikater CCC, CE, CB qualifizéiert.
Haaptmaart
MUTAI Electric konzentréiert sech op de Maart am Mëttleren Osten, Afrika, Südostasien, Südamerika a Russland.
Firwat eis wielen
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











